توضیح تصویر
تفریح
اضافه کردن فولدر یا برنامه به منوی Send to در ویندوز ۱۰

اضافه کردن فولدر یا برنامه به منوی Send to در ویندوز ۱۰

 • اضافه کردن فولدر یا برنامه به منوی Send to در ویندوز ۱۰

  با استفاده از منوی Send to که همیشه با کلیک راست کردن بر روی فایلها و فولدرها نمایش داده می‌‌شود، کاربران می‌توانند سریعاً فایلها و فولدرهای دلخواه خود را به مکانهای دیگر مثل درایو اکسترنال بفرستند. در حالت تنظیمات پیش فرض ویندوز، منوی Send To در ویندوز فقط چند گزینه محدود دارد. اگر دوست دارید که منوی Send to را کارآمدتر کنید، خودتان می‌توانید به آن گزینه‌های دیگری را هم اضافه کنید. برای مثال، شما می‌توانید فولدر تصاویرتان را به آن اضافه کنید و سریعا عکسهای خود را به آن فولدر انتقال دهید.

  اضافه کردن یا حذف فولدر یا برنامه در منوی Send to در ویندوز ۱۰

  شما همچنین می‌توانید با استفاده از منوی Send to، برنامه‌های دلخواه خود را در آن قرار دهید و هنگام راست کلیک کردن و انتخاب گزینه Send to، فایلهای مورد نظر خود را با آن برنامه باز کنید. برای مثال می‌توانید برنامه فوتوشاپ را داخل منوی Send To قرار دهید و با راست کلیک کردن بر روی تصاویر و انتخاب گزینه Send to و سپس فوتوشاپ، تصاویر خود را با فوتوشاپ باز کنید. البته از طریق گزینه Open With هم می‌توان این کار را انجام داد اما شاید برنامه‌ای را از طریق آن نتوان باز کرد و استفاده از Send To بهتر باشد.

  اگر شما هم دوست دارید تا با روش اضافه کردن فولدرها و برنامه‌های دیگر به منوی Send to و یا حذف گزینه‌های دیگر از این منو، آشنا شوید، با ادامه این مقاله همراه باشید.

  ۱. وارد فولدر یا فولدر آن برنامه‌ای شوید که می‌خواهید به منوی Send to آن را اضافه کنید.

  ۲. بر روی آن فولدر یا فایل اجرایی آن برنامه راست کلیک کنید و گزینه Send to را انتخاب کنید و سپس گزینه (Desktop (create shortcut را انتخاب کنید. انتخاب این گزینه باعث ساختن یک شورتکات از آن فولدر یا برنامه بر روی دسکتاپ خواهد شد.

  اضافه کردن یا حذف فولدر یا برنامه در منوی Send to در ویندوز ۱۰

  ۳. با فشردن همزمان کلیدهای ترکیبی Windows logo + R، جعبه دستورات Run را باز کنید و در آن عبارت Shell:sendto را تایپ کنید و سپس کلید اینتر را فشار دهید تا فولدر Send to باز شود.

  اضافه کردن یا حذف فولدر یا برنامه در منوی Send to در ویندوز ۱۰

  ۴. شورتکات برنامه یا فولدری را که بر روی دسکتاپ ساخته بودید را داخل فولدر Send to کپی کنید تا به منوی Send to اضافه شود.

  اضافه کردن یا حذف فولدر یا برنامه در منوی Send to در ویندوز ۱۰

  حالا اگر بر روی یک فایل یا فولدر راست کلیک کنید و منوی Send to را انتخاب کنید، باید گزینه اضافه شده به این منو را مشاهده کنید.

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

برچسب ها: اضافه,کردن,فولدر,یا,برنامه,به,منوی,Send,to,در,ویندوز,۱۰,

[ جمعه 15 تير 1397 ] [ 11:15 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


تمام قسمت های برنامه عصر جدید

برنامه ی عصر جدید یکی از برنامه های پرحاشیه ای است که انتقادات و پیشنهادات فراوانی را در پس دارد درحالی که این برنامه نتیجه و هدف مثبتی دارد و ساخته شده تا نخبگان و کسانی که از استعداد های خاصی برخوردارند به روی صحنه ی قاب عصر جدید آمده و استعداد و توانایی خود را به نمایش بگذارند تا دیده شوند ، حمایت شوند و به آن جایی که لیاقتش را دارند برسند؛ برنامه عصر جدید که تهیه کننده و کارگردان آن احسان علیخانی است با پشتیبانی شرکت به پرداخت ملت از همه کسانی که به روی قاب عصر جدید حاضر می شوند حمایت میکند تا علاوه بر دیده شدن یک کمک مالی نیز بشوند تا بتوانند به خواسته های خود برسند .

در این برنامه اشخاص بسیاری هم آمدند که نه تنها در فضای رسانه ای بلکه در فضای مجازی و اینترنت نیز حسابی سر و صدا به راه انداختند، اجرا هایی تحت عنوان " خواستگاری از احسان علیخانی در عصر جدید " ، " خواستگاری در عصر جدید " ، " رقص احسان علیخانی و امین حیایی در عصر جدید " ، " پسری که همرو سر کار گذاشت " ، " دعوای شدید در عصر جدید " و... که بازدید های فراوانی داشتند، اما با همه این تفاسیر انتقادات بسیاری نیز به این برنامه می شود، انتقاداتی مانند : کپی بودن این برنامه از برنامه های خارجی ، انتخاب اشتباه احسان علیخانی در مورد داوران و ... با وجود همه این انتقادات باز هم این برنامه بازدیدکننده بسیاری دارد، با توجه به مشغله کاری مردم که خیلی از آنها توانایی مشاهده برنامه رو ندارند ، تمام قسمت های برنامه عصر جدید و فیلم اتفاقات و حواشی عصر جدید را می توانید در سایت های مختلف مشاهده کنید ، امام ما پیشنهاد می کنیم که این فیلم هارا به صورت کامل و بدون واتر مارک از سرویس اشتراک ویدیو تی وی بتا مشاهده کنید.

 

برچسب ها: تمام,قسمت,های,برنامه,عصر,جدید,, سرویس آپلود ویدیو تی وی بتا ,

[ سه شنبه 17 ارديبهشت 1398 ] [ 11:47 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


صفحه قبل 1 صفحه بعد